UK: (+44) 0845 337 5025  |  PL (+48) 22 489 52 24

Laborant techniczny - Polimery Back to list

Salary

45K-60K PLN (do negocjacji)

Location

Wielkopolskie

Ref. number

0085

Lokalizacja: Wielkopolskie.

Mój klient jest wiodącym dostawcą materiałów z tworzyw sztucznych, firma ta powstała 25 lat temu. Przez ostatnie cztery lata szybkiego rozwoju powstały 5 zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii, Polsce, Australii i Malezji.

Ambitne plany na przyszłość, zapał i pasja pracowników - to pojęcia kluczowe dla ich sukcesu.

Stanowisko podlega Technicznemu Kierownikowi w Wielkiej Brytanii, obejmuje także codzienne raportowanie Kierownikowi fabryki w Polsce. Niekiedy wymagane są wyjazdy pracownicze do Wielkiej Brytanii.

Opis stanowiska:

Laborant techniczny jest odpowiedzialny za testowanie jakości wyrobów z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

Doświadczenie pracy w laboratorium z przynajmniej jednym z następujących produktów chemicznych, tworzyw sztucznych, produktów naftowych.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z:

  • POLYPROPYLENE pp;
  • POLYCARBONATE PC;
  • POLYAMIDE nylons;
  • THERMOPLASTIC ELASTOMER TPE;
  • PVDF.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Dobre umiejętności matematyczne

Dobre umiejętności obsługi komputera - Excel

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Doskonałe możliwości rozwoju w dużej organizacji międzynarodowej;
  • Szkolenia / trening w Anglii;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Please apply for this job if you meet the criteria.

REC
UK Office
UK Office - Europe Solutions UK Ltd
University of Nottingham (UNIP)
Sir Colin Campbell Building, Triumph Rd Nottingham NG7 2TU, UK
London Office - Juxon House
100 St Paul's Churchyard
London EC4M 8BU, UK
Ph: (+44) 0845 337 5025
PL Office
Polish Branch - Europe Solutions Polska Sp. z o.o
Chmielna 134
ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa, Poland
Ph: (+48) 22 489 52 24